Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 38
візитів сьогодні: 5633
візитів всього: 579636
Прогноз погоди
До 20-ї річниці незалежності України
24 серпня 2011 року 09:35

Урочисті заходи з нагоди 20-ї річниці незалежності України відбулися напередодні свята в національному палаці мистецтв «Україна» за участю Президента України Віктора Януковича, а також керівників міст та обласних центрів держави, у тому числі делегації Житомирської області на чолі із головою облдержадміністрації Сергієм Рижуком, головою обласної ради Йосипом Запаловським та Житомирським міським головою Володимиром Дебоєм.

«Дорогі співвітчизники! В ці серпневі дні ми святкуємо ювілей Української держави. Незалежній Україні – 20 років! В серпні 1991 року стала реальністю вікова мрія українського народу…В сучасному глобалізованому і складному світі ми мусимо ствердитись у якості сильної та амбітної держави, що має міцний фундамент і здатна відповідати на виклики буремного XXI століття – століття глибоких світових трансформацій.Чи готові ми до цього іспиту? Глибоко переконаний – так! І я в це вірю! І я знаю, як досягти цієї мети! З Днем незалежності, дорогі співвітчизники!», – привітав українців Президент України Віктор Янукович.

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare