![](/data/files/Tomenko.jpg)
Під час презентації книги автор зазначив, що її не слід розглядати як продовження дискусій, чиїм письменником насправді є Микола Гоголь: російським чи українським. За словами Томенка, йдеться, перш за все, про авторську спробу в перспективі сьогоднішнього дня осягнути внесок Миколи Гоголя в українську історію та культуру, зрозуміти співвідношення понять: Гоголь і Україна.
Микола Томенко подарував кожній школі Житомира аудіозбірку із записами класиків української літератури для використання в роботі.
Прес-служба Житомирської міської ради
![](/data/files/Tomenko1.jpg)
![](/data/files/Tomenko2.jpg)
![](/data/files/Tomenko3.jpg)
![](/data/files/Tomenko4.jpg)