Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 28
візитів сьогодні: 5553
візитів всього: 476882
Прогноз погоди
Сьогодні виповнилося 66 років Почесному громадянину міста
10 серпня 2011 року 16:49

Сьогодні, 10 серпня, виповнилося 66 років Почесному громадянину міста – Алімову Віталію Миколайовичу. З Днем народження його привітала секретар міської ради Наталія Леонченко.

«Шановний імениннику, від щирого серця бажаю Вам насамперед здоров’я і наснаги, щоб було сил і духу втілювати у життя всі хороші задуми. Ви зробили для рідного міста багато добра. І за це ми Вам щиро вдячні.  Нехай любов до Батьківщини та щирої праці допомагає Вам у повсякденному житті. Щастя Вам, сімейного затишку та міцного здоров’я на довгі роки!», – привітала іменинника від імені міського голови та виконавчого комітету Житомирської міської ради Наталія Леонченко.

Як зазначила секретар міської ради, Віталій Миколайович носить звання Почесного громадянина міста вже протягом 19 років – майже від початку незалежності України. А це – високе визнання.

Сам же іменинник говорить, що кожен може досягти звання Почесного громадянина міста. Для цього необхідно лише добросовісно працювати, чесно виконувати свої обов’язки, а головне – бути трудолюбом.

 

 

 

Алімов Віталій Миколайович народився 10 серпня1945 року у м. Котельниково Волгоградської області. Після закінчення школи працював на тракторному заводі, служив в армії, після демобілізації  працював на Волгоградському заводі синтетичного волокна апаратником хімічних волокон.

З 1973 року – помічник майстра, начальник зміни Житомирського заводу хімічного волокна. На даний час – начальник транспортного цеху. Нагороджений знаком “Відмінник хімічної промисловості СРСР”, медаллю “Ветеран праці”.

Звання “Почесний громадянин міста Житомира” присвоєне в 1992 році.

 

 

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare