Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 50
візитів сьогодні: 5589
візитів всього: 515274
Прогноз погоди
Депутати Житомирської міської ради затвердили заходи з мінімізації наслідків кризи
9 квітня 2009 року 09:05
Депутати міської ради на сесійному засіданні 8 квітня 2009 р. затвердили перелік заходів з мінімізації негативних наслідків фінансової кризи на економічний і соціальний стан міста Житомира.

Перелік заходів та механізми їх реалізації затверджувались з урахуванням результатів роботи антикризової групи, що була створена розпорядженням міського голови від 20 січня 2009р., та внесенням усіх пропозицій і зауважень постійних комісій міської ради.

Серед таких заходів є доручення галузевим управлінням виконавчого комітету підготувати та подати проекти для участі у конкурсах, оголошених ЄС, ПРООН, Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування з метою використання коштів міжнародних донорських організації.

Серед таких заходів є зменшення розміру річної орендної плати за комунальне майно, проведення інвентаризації торгівельних місць на ринках міста з метою збільшення надходжень від ринкового збору, вивчення можливості встановлення додаткових торгівельних рядів для торгівлі сільськогосподарською продукцією пошук земельних ділянок для подальшого залучення інвесторів,тощо.

Ще одним з антикризових рішень є сприяння легалізації працевлаштуванню населення, оптимізації мережі бюджетних установ та інші.

Прес-служба Житомирської міської ради


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare