Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 21
візитів сьогодні: 5501
візитів всього: 441409
Прогноз погоди
Володимира Дебоя посвятили у ковалі
25 червня 2011 року 18:23

25 червня представники ковальського мистецтва, які приїхали до нашого міста зі всієї України, посвятили Житомирського міського голову Володимира Дебоя у свої кола. Крім того, мера Житомира оголошено Почесним членом Спілки ковалів Житомирщини. Урочиста посвята пройшла у традиційному для ковалів дусі – зі справжнім міцним залізом та ковальський молотом.

 

Так, сьогодні Володимир Дебой викував свій перший залізний виріб – цвях – символ початку, єдності, міцності. Ковалі ж, у свою чергу, подарували міському голові підкову щастя, яку і почеплять на викуваний мером цвях.

 

«Дуже приємно приєднатися до потужної команди ковалів. У народі кажуть, що кожен – коваль свого щастя. Я ж закликаю житомирян спільно, разом кувати благополуччя нашого міста», – звернувся до всіх Володимир Дебой.

 

Нагадаємо, що нещодавно у ковалі посвятили і міського голову Донецька – Олександра Лук’янченка. Саме від нього представник Гільдії ковалів Донбасу Віктор Ковальов передав міському голові Житомира символ Донецька – ковану пальму.

 

Міський голова подякував ковалям, які завітали до Житомира, за організацію хорошого свята – Фестивалю ковальського мистецтва, що став уже для житомирян традиційним, а також зазначив: «Житомир завжди відкритий для хороших загальноміських заходів».

 

Міський голова Володимир Дебой із Віктором Ковальовим – представником із Донецька

 

Елементи композиції, яку готують ковалі зі всієї України для Житомирського РАГСу

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове