Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 30
візитів сьогодні: 5501
візитів всього: 441403
Прогноз погоди
Митній службі України сьогодні – 20!
25 червня 2011 року 17:37

Сьогодні міський голова Володимир Дебой привітав працівників митної служби із їх професійним святом. Так, 25 червня виповнилося 20 років існування Митної служби України. Саме з цієї нагоди сьогодні відбулися урочистості в актовій залі Житомирської митниці.

 

«Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята та 20-річчя від дня створення Державної митної служби України! Упевнений, що ви й надалі чесно і віддано будете служити народу України, захищати його інтереси та постійно примножуватимете славні традиції українських митників. Бажаю всім співробітникам і ветеранам митної служби міцного здоров'я, щастя і благополуччя, професійних успіхів у благородній справі служіння інтересам України та її громадян», – звернувся до присутніх  Володимир Дебой, а кращим із кращих представникам митної служби вручив Подяки міського голови.

 

Начальник митниці Микола Тимошенко відзначив житомирських митників за активізацію роботи та висловив надію, що вони і надалі примножуватимуть здобутки держави.

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове