Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 29
візитів сьогодні: 5502
візитів всього: 441419
Прогноз погоди
Встановлення енергозберігаючих технологій продовжується
24 червня 2011 року 15:44

Введення в експлуатацію котельні із новими енергозберігаючими котлами відбулося 24 червня по вул. Вітрука, 10.

 

Майже 500 тис. грн. на запуск об’єкту було виділено із міського бюджету. Загальний кошторис сягнув 3 млн. 600 тис. грн. Про це повідомив сьогодні міський голова Володимир Дебой: «До цього тут був теплопункт, який не дозволяв постійно підтримувати у будинках нормальний температурний режим і забезпечувати мешканців гарячим водопостачанням. Відтепер же здійснюватиметься постійне тепло- та водопостачання за рахунок встановленого теплоносія належної якості».

 

Як повідомив міський голова, нові технології допоможуть і економити енергоносії. Адже ККД встановлених енергозберігаючих котлів сягає 94%, що на 20% більше, ніж у звичних. Таким чином, окупність об’єкту сягає приблизно 3 років.

 

Нагадаємо, що котельня забезпечуватиме теплом та гарячим водопостачанням  квартири дев’яти будинків. Встановлені котли повністю автоматизовані. Оператор лише встановлює температуру на датчику. До початку ж опалювального періоду в Житомирі планують ввести в дію ще 3 подібні котельні.

 

Житомир сьогодні рухається європейських шляхом щодо забезпечення опалення, коли подібні міні-котельні встановлюються на кілька будинків, що значно ефективніше допомагає використовувати енергоносії.

 

Так, нині поширене індивідуальне опалення (приватні газові колонки) є джерелом небезпеки, особливо у непристосованих до цього будинках. Адже неправильна експлуатація чи несертифікована газова колонка може призвести до вибухів та отруєння чадним газом. Тому встановлювати системи індивідуального теплопостачання рекомендують лише у тих випадках, коли не можливо відновити централізоване.

 

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове