Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 32
візитів сьогодні: 5492
візитів всього: 447990
Прогноз погоди
Підготовка до нового опалювального сезону
24 червня 2011 року 10:03

Підготовка до нового опалювального сезону розпочалася ще навесні, до завершення попереднього. Про це поінформував заступник міського голови Микола Боровець.


“Працює штаб з питань підготовки до нового опалювального сезону. Ще до припинення подачі централізованого гарячого водопостачання вивчалося питання збільшення можливості подачі гарячої води. Так, проведені обстеження, складені дефектовочні акти, виявлені найбільш вразливі місця теплових мереж, складено перелік будинків та проблемних питань. І у цьому році буде додатково відновлено гаряче водопостачання ще 36 будинків”, -зазначив М.Боровець.


Заступник міського голови також повідомив, що штаб вивчає та  узгоджує ряд інших питань: робота теплових пунктів, встановлення лічильників подачі тепла на будинки, встановлення автономного опалення у квартирах житомирян.


“Питання встановлення автономного опалення та видачі дозволів на відключення від системи централізованого опалення — питання, яке хвилює багатьох житомирян. Постанову Кабінету Міністрів України з даного питання ніхто не відміняв. Щоправда, готуються зміни, нові регуляторні документи, але поки нема - користуємося старими. Тому на засідання виконкому виноситься питання про затвердження нового складу комісії, яка розглядатиме дане питання”, - зазначив Микола Боровець.


Вивчено досвід Вінниці у питаннях відключення споживачів від мереж централізованого опалення та встановлення автономного опалення у квартирах городян. Так, необхідно врахувати ряд питань: першочергово надавати дозволи на відключення від мереж там, де є згода мешканців всього будинку або під'їзду. Необхідно провести розрахунок гідравліки подачі газу на весь будинок із врахуванням використання газових котлів. І, насамкінець — треба проектувати централізовані газопроводи, а це — додаткові кошти, які мають сплатити мешканці, які бажають встановити індивідуальні котли.


Ще одне питання — безпека житомирян. “У цьому році ми склали 39 актів по відведенню спаленого газу від індивідуальних котлів: коли мешканці квартири вищої поверховості відчувають у квартирах запах газу, що викидається з котла знизу”, - сказав М.Боровець.


Як запевнив заступник міського голови, новостворена комісія розгляне всі звернення громадян щодо відключення від мереж централізованого теплопостачання та вивчатиме можливості при наявності всіх вищезазначених умов.

 

Управління по зв'язках з громадськістю міської радиВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
403403 Forbidden