Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 32
візитів сьогодні: 5501
візитів всього: 441410
Прогноз погоди
«За заслуги перед Збройними Силами України»
22 червня 2011 року 18:27

Вчора,  21 червня, Житомирський міський голова Володимир Дебой отримав Почесний нагрудний знак «За заслуги перед Збройними Силами України» від начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України.

 

Відповідно до положення, нагрудний знак міському голові присвоєно за значний особистий внесок у справу розбудови і розвитку Збройних Сил України, зміцнення співробітництва у військовій, науковій, соціальній, культурній та інших сферах життєдіяльності Збройних Сил України.

 

Сам же Володимир Михайлович висловив вдячність українській армії: «Народ і армія єдині. І це ми відчуваємо у нашому місті. Адже саме військовослужбовці завжди активно підтримують ініціативи міської влади. Тому я дякую представникам Збройних Сил України за їх активну громадську позицію і сприймаю цей нагрудний знак як аванс для подальшої ще більш активної співпраці».

 

Управління по зв’язках з громадськістю

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове