Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 38
візитів сьогодні: 5492
візитів всього: 448002
Прогноз погоди
Створено благодійний фонд соціально-економічного розвитку м.Житомира
15 червня 2011 року 15:47

У Житомирі створено Благодійний фонд соціально-економічного розвитку м.Житомира “Збережемо старий, збудуємо новий”. Про це повідомили сьогодні, 15 червня 2011 року, на прес-конференції у міськвиконкомі.

Як поінформувала голова Благодійного фонду Інна Фисюк, ініціатива створення Фонду виникла у колі однодумців, які люблять місто Житомир, хочуть і можуть зробити щось позитивне для розвитку рідного міста. Фонд сприятиме розбудові нового міста та збереженню надбань древнього міста жита та миру.

“Надіюсь, що Фонд буде дієвим і буде сприяти розвитку міста. Фонд надаватиме допомогу людям, які її потребують — талановитій молоді, ветеранам, дітям-сиротам, підтримувати спортивний резерв міста”, - зазначила голова Благодійного фонду Інна Фисюк.

Засновники Фонду розраховують на підтримку підприємців, депутатів і усіх небайдужих житомирян.

Житомирський міський голова Володимир Дебой підтримав ідею створення Благодійного фонду і разом із засновниками зробив перші внески.
“Створення такого фонду я всіляко підтримую - його заснували люди, які люблять місто, знають його проблеми, заробляють гроші і бажають змінити місто на краще”, - зазначив В.Дебой.Міський голова Володимир Дебой зауважив, що це єдиний фонд, який готовий співпрацювати із міською владою. У місті є ініціативні групи людей, які хочуть і можуть зробити щось для міста — ініціативна група по реконструкції Замкової гори, люди, які переймаються оздоровленням дітей — фонд готовий допомогти. Благодійний фонд відкриє субрахунки за напрямками і кожен зможе перераховувати кошти саме на певний проект.

Мер переконаний, що діяльність Фонду буде відкритою, а розподіл коштів — прозорим.


Довідково:
Голова Благодійного фонду — Фисюк Інна Володимирівна.
Члени Фонду — Троценко Анатолій Михайлович, Головня Володимир Іванович.
Голова Наглядової ради Благодійного фонду — Олійник Тамара Миколаївна.


Управління по зв'язках з громадськістю міської радиВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
403403 Forbidden