Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 30
візитів сьогодні: 5501
візитів всього: 441410
Прогноз погоди
Житомир налагоджує стосунки із сусідніми державами
11 червня 2011 року 20:34

 

10 червня на запрошення Надзвичайного Повноваженого Посла Російської Федерації, представника Президента Російської Федерації з розвитку торгово-економічних відносин з Україною Михайла Зурабова Житомирський міський голова Володимир Дебой із робочою поїздкою відвідав Київ.

 

На прийом з приводу Дня Росії до Михайла Зурабова завітали екс-президент України Леонід Кучма, віце-прем'єр-міністр Сергій Тігіпко, міністр палива і енергетики Юрій Бойко, голова Вищого Адміністративного суду України Олександр Пасенюк та посли сусідніх держав.

 

Зустріч відбулася в рамках переговорів щодо подальшої спільної українсько-російської діяльності та розвитку партнерський стосунків.

 

Як повідомив міський голова Володимир Дебой, у ході його спілкування з Михайлом Зурабовим та депутатами Державної Думи Росії, сторони дійшли згоди щодо подальших дій та налаштовані на активну співпрацю. "Зокрема ми домовились і про участь російської сторони в інвестиційному форумі, який відбудеться незабаром в Житомирі,  –  говорить Володимир Дебой. – Адже Росія – не лише сусідня дружня держава, а потужний інвестор. Ми ж повинні пам’ятати про державні свята наших народів-побратимів, які зацікавлені в розвитку дружніх, партнерських та економічних стосунків з Україною і безпосередньо з Житомиром".

 

Для гостей прийому було представлено концерт кращих колективів України, Росії та Білорусії, що, власне, ще раз підтверджує спорідненість їх культур та вікову дружбу народів.

 

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове