Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 54
візитів сьогодні: 5589
візитів всього: 515287
Прогноз погоди
У Житомирі триває Всеукраїнський місячник Червоного Хреста
6 квітня 2009 року 14:18
З 4 квітня по 4 травня 2009 р. оголошено Всеукраїнський місячник Червоного Хреста під гаслом «Разом проти туберкульозу». Особливість цьогорічного місячника у тому, що зібрані кошти будуть направлені на допомогу хворим на туберкульоз та протитуберкульозним закладам.

Міський голова Віра Шелудченко підписала розпорядження «Про сприяння діяльності міської організації Товариства Червоного Хреста».

У ході місячника у м. Житомирі передбачається здійснити комплекс організаційно-пропагандистських заходів щодо збору коштів, харчових продуктів, одягу тощо для надання адресної та медико-соціальної допомоги одиноким громадянам похилого віку, інвалідам, багатодітним сім’ям – всім тим, хто перебуває на обліку в організаціях Товариства.

До участі у доброчинних акціях з надання допомоги незахищеним верствам населення Товариство Червоного Хреста України запрошує усіх не байдужих до людського горя громадян, а також колективи державних та приватних підприємств, акціонерні Товариства та компанії, банківські, комерційні структури, релігійні конфесії, профспілки, благодійні фонди тощо.

http://zt-rada.gov.ua/index.php?chapter_id=109

Прес-служба Житомирської міської радиВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare