Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 34
візитів сьогодні: 5492
візитів всього: 447973
Прогноз погоди
"Хочу бути мером!"
3 червня 2011 року 18:58

Сьогодні здійснилася мрія ще однієї дівчинки! Вона побажала стати … мером. І саме Житомирський міський голова Володимир Дебой втілив цю мрію.

Так, Оксанка Рибак зустрілася з мером міста у його кабінеті, поспілкувалася і, цілком можливо, вже остаточно визначилася із майбутньою посадою.

 

Нагадаємо, що до Дня захисту дітей у місті проходила благодійна акція "Мрії збуваються", учасники якої (діти до 4 класу) писали твори-мініатюри із описом своєї мрії, а всі бажаючі могли втілити їх у реальність.

 

Ось що пише Оксанка Рибак, учениця 3 класу Екологічного ліцею №24: "Я мрію стати мером нашого міста. Якби я стала мером, я б зробила багато корисного для мешканців: навела б порядок на вулицях, щоб було чисто, не дозволяла б знищувати сквери і парки… Я дуже люблю своє місто і хочу, щоб воно було найкращим у світі".

 

Володимир Дебой, зачитавши рядки із твору юної "колеги", зазначив, що їх мрії і плани щодо покращення благоустрою міста співпадають. "Я буду дуже радий, якщо ти і далі ставитимеш такі цілі у житті. Здоров'я тобі, добра і далі  продовжуй радувати своїх батьків", – звернувся до Оксанки Рибак міський голова Володимир Дебой і додав, що з цілком можливо, що маючи такі цілі ще з дитинства, дівчинка в майбутньому стане справжнім господарем міста.

Сама ж Оксанка розповіла, що займається бісероплетінням, малюванням, айкідо, а ще – вчиться на відмінно. 

 

Ще одна дівчинка мріяла отримати особливу ляльку, дуже схожу на її маму. Цю мрію вдалося здійснити секретарю міської ради Наталії Леонченко. «Мабуть, кожній людині хоч раз у житті хочеться стати чарівником. Адже за законами психології завжди приємніше дарувати подарунки, ніж їх приймати. Тому мені було надзвичайно приємно виконати дитячу мрію, викладену в творі», – поділилася враженнями Наталія Петрівна.

 

Що ж до підсумків акції "Мрії збуваються" можна впевнено заявити: діти бажають жити у чистому, комфортабельному, уквітчаному та дружньому місті. Їх мрії із діяльністю та планами міської влади рухаються в одному і тому ж самому векторі. Залишається лише долучитися громадськості – і результат дуже швидко стане помітним. Для цього Житомирська міська рада проводить конкурс "Моє квітуче місто". З цією ж метою відкриваються нові дитячі ігрові та спортивні майданчики, облагороджуються парки, створюються центри сімейного дозвілля, а разом із тим – здійснюються дитячі мрії.

 

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
403403 Forbidden