Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 46
візитів сьогодні: 5545
візитів всього: 476698
Прогноз погоди
Міський голова Володимир Дебой взяв участь у спецпогашенні маркованого конверту
12 квітня 2011 року 14:14
Сьогодні, у День працівників ракетно-космічної галузі України в музеї ім. С.П. Корольова відбулося символічне погашення маркованого конверту, присвячене 50-річчю від першого польоту людини в космос.

Житомирський міський голова Володимир Дебой разом із головою обддержадміністрації Сергієм Рижуком та головою обласної ради Йосипом Запаловський взяли участь в урочистому заході: поставили підписи та печатки на ново випущених конвертах.

«Я ще належу до того покоління, яке щиро від душі пишається, що саме радянський космонавт Юрій Гагарін здійснив перший політ у космос. Для мене сьогоднішній день – свято. Адже Житомир – це колиска космосу, що визнає увесь світ. Ми повинні цим пишатися. Це наша історія», – розповів міський голова Володимир Дебой.

Володимир Михайлович також додав, що і сам у дитинстві колекціонував марки: «Це було дуже популярним захопленням. Адже зображення на конвертах та марках передавали здебільшого історію нашої держави, визначних людей та вагомі події. Особисто мені подобались марки із відображенням автотехніки та військових подій».

Міський голова зазначив, що представлена сьогодні ювілейна марка та конверт увійдуть до його домашнього архіву.

Приємною подією на урочистому заході стало і те, що генеральний директор асоціації «Житомирський моноліт» Володимир Нікелін подарував музею історичну поштову марку 50-річної давнини, випущену з нагоди 20-річчя польоту Юрія Гагаріна у космос.

Спец погашення проводиться тільки один день. Завтра штемпель буде знищено. Нагадаємо, що у музеї ім. С.П. Корольова у честь свята сьогодні триває День відкритих дверей та демонстрація нової поштової марки. Запрошуємо всіх бажаючих!


 

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare