Сумна статистика констатує, що з року в рік на льоду гинуть дорослі й діти. І найбільш небезпечним періодом – є період руйнування льодоставу.
До груп підвищеного ризику в першу чергу відносяться любителі-рибалки та діти.
Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради застерігає мешканців міста та звертає увагу на необхідність дотримуватись елементарних правил безпеки на льоду.
У жодному разі не виходьте на тонкий лід. Перш ніж ступити на нього, переконайтесь, що він міцний. Категорично забороняється робити це ударами ніг! Місця, де лід не міцний, видно здалеку – ці ділянки темніші. Зазвичай тоншим лід буває поблизу берегів, кущів, у гирлах стічних вод і місцях, де б’ють джерела. Міцність льоду значно послабляється течією. Під час руху по замерзлій водоймі варто обходити небезпечні місця та ділянки, вкриті товстим шаром снігу. Якщо ви опинились на кризі, що недостатньо міцна, припиніть рух і повертайтесь своїми слідами, не відриваючи ніг від поверхні льоду.
Управління звертається до усіх громадян із проханням бути уважними та вкрай обережними, перебуваючи на водоймах, а особливо до батьків: не відпускайте своїх дітей гратися на замерзлих водоймах!
Бережіть своє життя, не нехтуйте застереженнями!