Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 34
візитів сьогодні: 5589
візитів всього: 515281
Прогноз погоди
Свобода руху для щасливого дитинства
22 лютого 2011 року 18:25
22 лютого 2011 року у Центральній дитячій лікарні міста Житомира за підтримки компанії «Іпсен Фарма» пройшов благодійний захід «Свобода руху для щасливого дитинства». У ході акції було передано препарат Диспорт, що використовується для лікування ДЦП.

Директор представництва компанії «Іпсен Фарма» в Україні та Молдові, кандидат медичних наук Віктор Шафранський наголосив на важливості розширення обізнаності медичних працівників та населення з проблемами ДЦП, своєчасного виявлення та лікування недуги.

Гості провели майстер-клас із фахівцями дитячої лікарні з новітніх методів лікування ДЦП, оглянули хворих діток, дали низку важливих порад медикам і батькам хворих пацієнтів.

Як зазначив начальник управління охорони здоров'я міської ради Микола Суслик, у Житомирі проживає 126 дітей, хворих на церебральний параліч. Тому питання лікування і соціальної адаптації таких дітей — питання всієї громади. “Проблема дитячої інвалідності — це проблема медична і соціальна. Тому кожен з нас має зробити все можливе задля вирішення проблеми у напрямку “від народження — до повноцінного життя дітей”. Добре, що сьогодні фармацевтичні технології дозволяють допомогти хворим дітям вільніше рухатися, самостійно себе обслуговувати”, - сказав М.Суслик.

Вартість даних ліків є доволі високою, тому не під силу багатьом родинам, отож медики вважають, що треба на рівні влади і благодійників шукати можливості забезпечення хворих необхідним препаратом.

Управління по зв'язках з громадськістю міської ради


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare