Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 28
візитів сьогодні: 5568
візитів всього: 508523
Прогноз погоди
Прибирання міста від снігу
21 лютого 2011 року 18:50
Сьогодні, 21 лютого 2011 року, на нараді з керівниками житлово-комунальних підприємств міста йшлося про забезпечення якісного прибирання міста Житомира від снігу.

Як поінформував директор КП “Управління автомобільних шляхів” Володимир Гаврилюк, у прибиранні міста від снігу задіяна вся техніка — це 31 одиниця спецавтотранспортної техніки. Для забезпечення безпечного руху автотранспорту працюють цілодобові чергові механізовані протиожеледні бригади.

Разом з тим є багато нарікань щодо розчищення проїжджої частини та тротуарів.

Зокрема, заступник голови ОДА Олександр Нікітюк підкреслив, що роботу з прибирання міста від снігу необхідно посилити, в тому об'єднати зусилля усіх житлово-комунальних служб для того, щоб справитися із наслідками природних умов.

Заступник міського голови Микола Боровець наголосив на якості та своєчасності прибирання снігу. Зокрема, сьогодні на ранок погано спрацювали КВЖРЕП №1 (на вул. Черняховського почали розчищати сніг о 7.40 год.), ЖБК “Полісся” (погано розчищено сніг по вул. Хлібній), неналежним чином проводиться прибирання прибудинкових територій ЖБК-2, КВЖРЕП №3 (центральна частина міста).

Управління по зв'язках з громадськістю міської ради


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare