«Адже тільки один спортивний майданчик при ЗОШ №5 відповідає сучасним вимогам», – зазначила начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту міської ради Олена Сарно.
Як повідомила начальник управління житлового господарства Світлана Півоварова, у 2011 році, відповідно до звернень депутатів та громадян, планується встановлення 48 дитячих майданчиків. Також навесні проводитиметься місячник з метою їх ремонту та облаштування.
Станом на лютий 2011 року у місті обліковуються 72 спортивних майданчика на базі загальноосвітніх шкіл, 20 спортивних майданчиків на утриманні професійно-технічних училищ, 52 – на утриманні ВНЗ І-ІV рівнів акредитації, 477 дитячих ігрових майданчиків на базі дошкільних навчальних закладів, 168 – на утриманні КВЖРЕП, ЖБК та інших підприємств, підпорядкованих управлінню житлового господарства міської ради та 10 дитячих майданчиків – на територіях ОСББ. Їх стан відслідковується, і за потреби, проводяться відповідні роботи.
Однак у Житомирі є чимало необлікованих дитячих майданчиків, установлених за кошти спонсорів здебільшого під час передвиборчої кампанії. На жаль, більшість із них неналежно закріплені, власники не перевіряють їх стан і відповідальності за надзвичайну ситуацію ніхто не несе. Таких майданчиків у місті 27.
За словами міського голови Володимира Дебоя, у подальшому планується взяти їх на баланс КВЖРЕПів для обстеження та ремонту: «Необхідно зробити реєстр власників спонсорських дитячих майданчиків і звернутися до них, щоб вони передали їх у належному стані на баланс міста. Адже коли робиться щось добре, то його треба робити добрим до кінця».
Управління по зв’язках з громадськістю