Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 37
візитів сьогодні: 5589
візитів всього: 515287
Прогноз погоди
У Житомирі презентували книгу про Музей космонавтики
8 лютого 2011 року 18:00
8 лютого 2011 року у експозиції «Космос» Музею космонавтики відбулася презентація книги Володимира Федоровича Нікуліна «Музей космонавтики ім С.П. Корольова в Житомирі».

Відкриваючи свято, міський голова Житомира Володимир Дебой зазначив, що подія відбувається в унікальному місці – Музеї Космонавтики – «Перлині» міста Житомира.

«Для мене честь і гордість бути на презентації книги Володимира Нікуліна – людини, яка творила Музей і продовжує працювати над його розширенням», - сказав Володимир Дебой. Міський голова також зауважив, що з задоволенням дочитає нещодавно подаровану автором книгу про історію музею.

В.Ф.Нікулін поділився, що не збирався писати книгу: на прохання директора Музею писав для архіву звіт, історію Музею космонавтики. Але знайомі поширювали інформацію, що Володимир Нікулін пише книгу. І ось – світ побачила книга «Музей космонавтики ім С.П. Корольова в Житомирі».

«Музей космонавтики ім С.П. Корольова в Житомирі» - перша книга Володимира Нікуліна, але, як сподівається автор, - не остання.

Володимир Нікулін зазначив, що останні 20 років Музей не розвивався: «Космонавтика йшла вперед, а для розширення музею не виділялися кошти, не отримували нових експонатів. І лише зараз, з приходом нового керівництва, з бюджету виділено 300 тис. грн. для розширення Музею космонавтики».

Управління по зв’язках з громадськістю міської ради


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare