Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 38
візитів сьогодні: 5589
візитів всього: 515293
Прогноз погоди
З Днем народження, ветеране!
1 лютого 2011 року 11:29
Сьогодні у прес-центрі міської ради урочисто вшанували Петра Васильовича Аврамчука з нагоди 80-річчя від дня його народження.

Петро Васильович - голова первинної ветеранської організації АОЗТ “Хорс” Аврамчук Петро Васильович. За добросовісну працю нагороджений медаллю “Ветеран праці”, 10-ма ювілейними медаллями і 15-ма почесними грамотами.

Сьогодні привітати ювіляра прийшли міський голова Володимир Дебой, начальник управління праці та соціального захисту населення міської ради Любов Петренко, члени міської та Богунської ради ветеранів.

«Ви - людина, яка заслужила до себе неабияку повагу та всебічну пошану не лише через свій солідний вік. Ви особистість, з якої може брати приклад нинішня молодь», - зазначив міський голова В.Дебой та побажав ювіляру міцного здоров'я і довгих років життя.

До сьогодні Петро Васильович Аврамчук бере активну участь у ветеранській діяльності Богунського району та в героїко-патріотичному вихованні молодого покоління.

Управління по зв’язках з громадськістю міської ради


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare