Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 50
візитів сьогодні: 5614
візитів всього: 579672
Прогноз погоди
Завершився Всеукраїнський конкурс «Виховати особистість»
12 січня 2011 року 15:08

Міністерством освіти і науки України спільно з Інститутом проблем виховання Національної академії педагогічних наук України та Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді протягом січня-листопада 2010 року проведено Всеукраїнський конкурс методичних моделей виховного процесу в освітніх закладах «Виховати особистість».

У конкурсі взяли участь 166 вчителів та організаторів позакласної роботи загальноосвітніх навчальних закладів, керівників творчих учнівських об'єднань позашкільних навчальних закладів України.

Мета конкурсу: підвищення авторитету і соціального статусу педагогічних працівників, які забезпечують виховний процес в загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах, в тому числі і у взаємодії із сім'єю, розкриття та пошук психологічних резервів виховного потенціалу.

Журі – науковці Національної академії педагогічних наук, Інституту проблем виховання НАПН України, педагогічні працівники позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів високо оцінило матеріали освітян м. Житомира.

Переможцями Всеукраїнського етапу  стали:
– Яковенко Лілія Іванівна, вчитель світової літератури та російської мови Житомирського екологічного ліцею №24.
– Деркач Олена Іванівна, вчитель початкових класів Житомирського екологічного ліцею №24.

Вітаємо переможців!Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare