Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 23
візитів сьогодні: 5556
візитів всього: 481384
Прогноз погоди
Святий Миколай іде до дітей
17 грудня 2010 року 17:44
За легендою св. Миколай особливо опікувався дітьми. Він непомітно приносив їм додому іграшки й теплі речі, ліки для хворих. З тих пір щороку св. Миколай приходить н землю й приносить дітям подарунки.

Не залишились без подарунків у цей день і діти, які навчаються у спеціалізованій щколі для глухих. У переддень свята до вихованців школи із солодощами та найкращими побажаннями завітала секретар міської ради Наталія Леонченко.

Для гостей глухі діти підготували концертну програму – танці, пісні, гра на музичних інструментах, декламування віршів.Школа для глухих дітей заснована у місті Житомирі у 1929 році, як школа для подолання безграмотності глухих людей. У приміщенні, де глухі діти навчаються зараз, школа працює з 1974 року.

У школі створені всі належні умови для навчання, виховання та розвитку глухих дітей. У школі створений та діє Музей школи, працюють різноманітні гуртки. 

Для гостей глухі діти підготували невелику концертну програму – танці, пісні, декламування віршів.
.
Управління по зв’язках з громадськістю міської ради
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare