Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 20
візитів сьогодні: 5548
візитів всього: 476730
Прогноз погоди
Соціальна акція для дітей, хворих на фенілкетонурію
17 грудня 2010 року 15:35
17 грудня, напередодні Дня Святого Миколая, у прес-центрі Житомирської міської ради вручили подарунки дітям, хворими на фенілкетонурію.

Заступник міського голови Олександр Бочковський виступив із привітальним словом. Він повідомив, що вчора на виконкомі було прийняте рішення щодо надання цим сім’ям фінансової допомоги. Також Олександр Бочковський зазначив, що міська влада і надалі намагатиметься допомагати цим дітям, адже лікування та дієтичне харчування потребує дуже великих коштів. Діти, хворі на фенілкетонурію, не можуть вживати звичайну білкову їжу. Крім того, мають щоденно приймати дороговартісні медичні препарати.

У місті проживає 18 таких дітей та молодих осіб.

Голова Житомирського міського благодійного фонду “Доля” Тетяна Ліневич подякувала міській раді за систематичну допомогу, тісну співпрацю з міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді й висловила побажання щодо подальшої спільної діяльності.

Святковий настрій дітям та батькам створили запрошені Святий Миколай та Снігуронька.

Управління по зв’язках з громадськістю міської ради


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare