Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 23
візитів сьогодні: 5556
візитів всього: 481382
Прогноз погоди
Завдання міської влади використовувати потенціал суспільства і громади
16 грудня 2010 року 17:13
 Крім підготовки святкових заходів до Новорічних свят міським головою Володимиром Дебоєм поставлені завдання організації святкової ілюмінації та наведення порядку з пустуючими після виборів білбордами, налагодження чіткої торгівлі ялинками.

З метою створення нормальних умов для зимового відпочинку дітей, появи у дворах льодових майданчиків, місця для лижних прогулянок та спортивних майданчиків необхідно залучати до цього громаду – мешканців міста, депутатів міської ради, громадські організації. Коли питання будуть розглядатися комплексно, із залученням потенціалу громади, то й результати будуть вагомі.

Відбулося жваве обговорення питання встановлення вартості повного технічного обслуговування ліфтів, приведення їх у відповідність до нормативів. Міський голова дав доручення по створенню робочої групи з вивчення роботи ліфтового господарства і опрацювання механізму відміни ліфтових карток. Ситуація в цій сфері має відповідати законодавству та інтересам громади.

Затверджено також тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаються КВЖРЕПами №  1, 3, 5, 6, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16 і які мали бути прийняті раніше. Основний акцент при обговоренні зроблено на тому, що ціна повинна відповідати переліку та якості наданих послуг.

Міський голова Володимир Дебой зазначив, що при підготовці та виконанні доручень необхідно відійти від формалізму та позбутися бутафорій.

 Управління по звязках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare