Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 26
візитів сьогодні: 5545
візитів всього: 476695
Прогноз погоди
Міський голова в програмі «Облаштуймо місто разом»
15 грудня 2010 року 20:37
 Міський голова подякував мешканцям міста за кредит довіри, наданий йому під час виборів і усвідомлення своєї високої відповідальності за реалізацію даних обіцянок. Перший місяць роботи позначився високою напругою у праці та розвязанням дуже складних проблем.

Відповідаючи на запитання житомирян, Володимир Дебой розповів, що найболючішими залишаються забезпечення міста теплом та водою. Виділених лімітів на газ не вистачає на подачу гарячої води. Однак, зараз проводиться робота на всіх рівнях щодо одержання лімітів та опрацьовується технічна можливість подачі води кілька разів на тиждень. Ситуація щодо тепло- і водопостачання є надзвичайно серйозною як у нашому місті, так і по всій державі. Якщо її не виправити, то комунальні підприємства «Водоканал» та «Теплокомуненерго» будуть приведені до банкрутства.

Основне завдання міського голови полягає в збереженні їх у комунальній власності, сприянні у виведенні на економічно обґрунтовані тарифи і стабільну роботу, можливості мати кошти на ремонт мереж, їх облаштування і розвиток. Підприємства не повинні бути збитковими, а належним чином забезпечені: колективи –роботою і стабільною зарплатою, а населення – якісними послугами.

Для вирішення поставлених завдань необхідна команда, яка їх розуміє, працює професійно, на користь житомирян, любить своє місто і не ховається від проблем. У кадрових питаннях основними вимогами залишаються – порядність, професіоналізм та патріотизм. Перш за все – це молоді, енергійні заступники, які добиралися не за політичною доцільністю, а за вказаними принципами.

Міський голова відзначив, що величезну кількість людей, які хочуть потрапити на прийом не можливо прийняти відразу фізично за браком часу та необхідністю нагального вирішення багатьох питань. Він звернувся до жителів міста з проханням внести пропозиції щодо розвязання своїх проблем заступникам та керівникам управлінь, і в разі не можливості їх вирішення – до міського голови. Найближчим часом також будуть відкриті громадські приймальні міського голови в Корольовському і Богунському районах, в яких будуть опрацьовуватися питання, що дозволить їх вирішувати оперативніше.

Міський голова відзвітує за поставлені до нього запитання у наступному прямому ефірі.

 
Управління по звязках з громадськістю

Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare