Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 21
візитів сьогодні: 5554
візитів всього: 481378
Прогноз погоди
Зустріч міського голови Володимира Дебоя з італійською делегацією
15 грудня 2010 року 14:22
14-17 грудня 2010 року у Житомирі проходить навчальний семінар працівників соціальних служб в рамках проекту «Протидія торгівлі неповнолітніми в Україні, Італії та Молдові».

15 грудня 2010 року відбулася офіційна зустріч Житомирського міського голови Володимира Дебоя з італійською делегацією.

Італійська делегація на чолі з Жаном-Луїджі Ліо прибула до міста Житомирі з метою участі у семінарі по проекту «Протидія торгівлі неповнолітніми в Україні, Італії та Молдові». Житомир другий рік поспіль є учасником Міжнародного проекту.

«Даний проект є надзвичайно важливим для нас. Суспільство на сьогодні багато знає про цю проблему. Разом з тим, спілкуючись з молоддю, розумієш, що існують різноманітні технології, які вводять людей в оману. Тому проведення системної роз"яснювальної роботи серед дітей та молоді — на часі », - зазначив міський голова Володимир Дебой.

У ході зустрічі партнери проекту ділились напрацюваннями, презентували досвід профілактичної та просвітницької роботи з даного питання.

Житомир є учасником Міжнародного соціального проекту «Протидія торгівлі неповнолітніми в Україні, Італії та Молдові» з 2008 року.

Мета проекту — попередження явища торгівлі людьми шляхом навчання дітей м.Житомира: як заищати свої права, використовуючи на практиці правила безпечної поведінки.

Проект передбачає діяльність у декількох напрямках: навчальна лабораторія, моніторинг місцевих ЗМІ з приводу феномену продажу неповнолітніх, систематизація та інтеграція, створення та укріплення Муніципальних служб вуличних соціальних працівників, а також інформаційна діяльність.


Управління по зв"язках з громадськістю міської ради


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare