Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 26
візитів сьогодні: 5552
візитів всього: 481364
Прогноз погоди
У Житомирі вшановували подвиг учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС
14 грудня 2010 року 14:03

14 грудня 2010 року, у День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, у місті Житомирі вшанували пам’ять 1-го Міністра України у справах захисту населення від наслідків аварії на ЧАЕС Георгія Готовчиця, поклавши квіти до меморіальної дошки на його честь.

Керівництво міста та області взяло участь також у покладанні квітів до пам’ятного знаку “Чорний біль” та до пам’ятного знаку по вул. Героїв Пожежних, що на Мальованці.

«Сьогодні ми вшановуємо тих людей, які врятували і захистили не лише Україну, а й весь світ», - зазначив Житомирський міський голова Володимир Дебой.

В.Дебой також наголосив, що сьогодні держава не повною мірою забезпечує потреби ліквідаторів та членів їх сімей. Саме тому органи місцевого самоврядування, міська та обласна влада спільними зусиллями шукають шляхи вирішення наявних проблем.

Управління по зв'язках з громадськістю міської ради


Біля  меморіальної дошки Георгію Готовчицю

Біля пам"ятного знаку "Чорний біль"

Спілкування з вдовами ліквідаторів
Біля пам’ятного знаку по вул. Героїв Пожежних
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare