Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 30
візитів сьогодні: 5558
візитів всього: 481395
Прогноз погоди
Оновлення рухомого складу Житомирського ТТУ
13 грудня 2010 року 16:18
Сьогодні працівники Житомирського ТТУ проводять розвантаження трамваїв, які прибули до міста із Вінниці.

Як поінформував начальник Житомирського ТТУ Віктор Зубрицький, один трамвай обійшовся Житомиру у середньому в 220 тис. грн. за одиницю.

«Це вузькоколійні трамваї чеського виробництва. Трамваї знаходяться в хорошому технічному стані. Вони безшумні, модернізовані, на 30% менше використовують електроенергії. Такі трамваї можуть працювати 10 років без ремонтів», - охарактеризував технічний стан вагонів В.Зубрицький.

За словами Житомирського міського голови Володимира Дебоя, отримання трамваїв стало можливим завдяки зусиллям керівництва міста і області. Міський голова дякує голові ОДА Сергію Рижуку за допомогу у вирішенні даного питання і сподівається також на підтримку депутатів обласної ради нового складу.

«Ідея модернізації Житомирського ТТУ виникла давно, проте до цього ми підходимо системно. Треба створювати матеріально-технічну базу підприємства, покращувати якість обслуговування житомирян», - зазначив міський голова В.Дебой.

Володимир Михайлович також зазначив: «У планах – повернення коштів, які заборгував Львів у вигляді тролейбусів. Є перспективна домовленість із Києвом про закупівлю тролейбусів після того, як столиця за програмою «Євро 2012» отримає нові тролейбуси. Також будемо шукати інших шляхів оновлення матеріально-технічної бази підприємства».

Усі вінницькі вагони пройшли передпродажну підготовку: було проведено ремонт, заміна зношених деталей, оновлено зовнішнє фарбування та внутрішні оздоблювальні покриття.Управління по зв’язках з громадськістю міської ради


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare