Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 28
візитів сьогодні: 5557
візитів всього: 481384
Прогноз погоди
Замкову гору прикрасить «Ковозоопарк»
4 грудня 2010 року 12:35
 04 грудня 2010 року відбулася зустріч міського голови Володимира Дебоя з організаторами ковальського руху на Житомирщині. Ініціативну групу представляють Наталія Іванова, Анатолій Вишневський (м. Житомир), Аліса Дітківська (м. Бердичів).

Ідея обєднання ковалів і створення спілки на Житомирщині виникла ще півтора роки тому. Сьогодні завершальну стадію проходить реєстрація Спілки ковалів «Замкова гора». Учасники організації мають цікаві й сміливі плани.

Самобутнім мистецтвом ковалів зацікавився В. Дебой, ще будучи заступником голови Житомирської облдержадміністрації. Підтримав їх ініціативу щодо створення Спілки та проектів, які не тільки прикрасять місто, а можуть стати його візитною карткою.

На зустрічі вже з міським головою відбулася конкретна розмова щодо реалізації проекту створення «Ковозоопарку» на Замковій горі. Міська влада підтримує цю ініціативу й сприятиме якнайшвидшому її втіленню, допомагаючи в оформленні документації, пошуку спонсорів та меценатів.

 Довідково: Організатори Спілки – Іванова Н. та Вишнівський А., як гості відвідали 12 Фестиваль «Паркових фігур» у Донецьку. Там вони мали змогу познайомитись та вивчати досвід відомих у світі донецьких ковалів та голови Спілки ковалів України Бурдука В.І.

 15-17 жовтня 2010 року команда ковалів Житомирщини побувала на Фестивалі «Залізний лев» у Львові і взяла участь у конкурсі «Дзеркало душі». За ковану маску «Мавка Полісся» вони увійшли в пятірку кращих, продемонструвавши високу майстерність.
 


Управління по зв
язках з громадськістю Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare