Творимо добро з дитинства
Учні 5-Б та 6-А класу загальноосвітньої школи №5 м. Житомира (директор Сатир Ю.Д.) відвідали школу –інтернат №4 для дітей – сиріт та дітей позбавлених батьківської опіки.
Вихованці інтернату стали учасниками костюмованої подорожі з Оле-Лукойє.
Зустріч з героями відомих казок «Снігова королева», «Червона Шапочка», «Малюк і Карлсон» та «Попелюшка» була не тільки цікавою, а й пізнавальною. Маленькі глядачі із задоволенням фотографувались з казковими героями та запрошували їх в гості знову.
Після закінчення вистави школярі подарували дітям іграшки, повітряні кульки та солодощі.
\
![](/data/files/100_2703.JPG)
![](/data/files/100_2704.JPG)
![](/data/files/100_2709.JPG)
![](/data/files/100_2713.JPG)
![](/data/files/100_2768.JPG)
Учні 5-Б та 6-А класу загальноосвітньої школи №5 м. Житомира (директор Сатир Ю.Д.) відвідали школу –інтернат №4 для дітей – сиріт та дітей позбавлених батьківської опіки.
Вихованці інтернату стали учасниками костюмованої подорожі з Оле-Лукойє.
Зустріч з героями відомих казок «Снігова королева», «Червона Шапочка», «Малюк і Карлсон» та «Попелюшка» була не тільки цікавою, а й пізнавальною. Маленькі глядачі із задоволенням фотографувались з казковими героями та запрошували їх в гості знову.
Після закінчення вистави школярі подарували дітям іграшки, повітряні кульки та солодощі.
\