Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 22
візитів сьогодні: 5553
візитів всього: 481372
Прогноз погоди
Централізоване водопостачання міста Житомира стабілізовано
1 грудня 2010 року 19:00
     З метою відновлення енергопостачання водопровідно-насосних станцій, які забезпечують водопостачанням житлових будинків мікрорайонів м. Житомира «Польова», «Крошня», «Північно-Західний» та «Богунія» 01.12.10 міським головою Дебоєм В.М., заступником міського голови Боровцем М.П. за сприяння голови облдержадміністрації Рижука С.М. було проведено переговори з Віце-президентом з енергетичного бізнесу компанії «В С Energy Ukraine» Судаком І.О. і головою правління ВАТ «ЕК «Житомиробленерго» Левицьким А.В. та досягнуто домовленостей про енергозабезпечення об’єктів міськводоканалу.
     За станом на 18 годину електричну енергію на ВНС ІІІ підйомів подано за постійною схемою, централізоване водопостачання міста Житомира стабілізовано.
     Однак, на сьогодні залишається не вирішеним питання погашення боргів споживачів за послуги водопостачання та водовідведення , що не дає змоги КП «Житомирводоканал» забезпечувати поточні платежі перед енергетичною компанією ВАТ «ЕК «Житомиробленерго».

Управління по зв'язках з громадськістю.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare