Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 17
візитів сьогодні: 5401
візитів всього: 355606
Прогноз погоди
Житомирському автомобільно-дорожньому коледжу - 80 років
26 листопада 2010 року 14:43
26 листопада 2010 року відбулися урочистості з нагоди 80-річного ювілею Житомирського автомобільно-дорожнього коледжу.

На святкування 80-річчя навчального закладу завітало багато почесних гостей. Колектив коледжу приймав подарунки та вітання від керівництва обласної державної адміністрації, міської та районної у місті рад, керівників навчальних закладів інших міст та випускників Житомирського автомобільно-дорожнього коледжу.

Від імені Житомирського міського голови, міської ради, її виконавчого комітету педагогічний колектив та студентів Житомирського автомобільно-дорожнього коледжу із знаменною подією – 80-річчям з дня заснування навчального закладу привітала секретар міської ради Наталія Леонченко.

“За роки функціонування коледж, безумовно, відбувся як навчальний заклад з глибокими традиціями й зайняв цілком певну нішу в галузі автодорожньої освіти не лише нашого міста та області, але й держави в цілому. Все це стало можливим завдяки колективу професіоналів”, - зазначила Н.Леонченко.

Вона також побажала співробітникам і студентам коледжу щастя, здоров'я, ніколи не зупинятися на місці й завжди дивитися на світ з позицій краси, добра і любові.

Управління по зв'язках з громадськістю міської ради


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове