Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 19
візитів сьогодні: 5482
візитів всього: 401759
Прогноз погоди
Готовність міста до прибирання снігу
24 листопада 2010 року 16:38
24 листопада 2010 року у КП “Управління автомобільних шляхів” відбулося виїзне засідання комунальних підприємств. Заступник міського голови Микола Боровець разом із представниками ЗМІ перевіряв готовність наявної техніки для очистки від снігу та посипки протиожеледними матеріалами.

Як поінформував директор КП “Управління автомобільних шляхів” Володимир Гаврилюк, до експлуатації в зимових умовах готові 31 одиниця спецавтотранспортної техніки. Для забезпечення безперебійного руху міського транспорту в зимових умовах підприємством заготовлено 9 тис. тон піскосуміші. Також укладені договори з іншими організаціями і підприємствами договори для залучення механізмів до роботи в зимовий період, розроблено графіки цілодобового чергування бригад.

Заступник міського голови Микола Боровець звернувся до керівників підприємств, організацій та установ усіх форм власності з проханням стати партнерами міста у плані прибирання закріпленої за ними території.

Управління по зв'язках з громадськістю міської ради


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове