Напередодні професійного свята Дня працівника житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, у Житомирській міській раді урочисто вітали найкращих представників галузі.
Висловлюючи слова вдячності за нелегку працю комунальників, міський голова Віра Шелудченко зазначила: «Ви - трудівники галузі, яка покликана задовольняти повсякденні, життєво-необхідні потреби тисяч людей. Від вашої сумлінності, якості праці та культури обслуговування значною мірою залежить формування образу Житомира у городян та гостей міста».
Віра Шелудченко побажала присутнім та їх родинам міцного здоров’я, родинного добробуту, благополуччя, впевненості у завтрашньому дні й вагомих професійних здобутків.
Прес-служба Житомирської міської ради
![](/data/files/Komunal.jpg)
![](/data/files/Komunal3.jpg)
![](/data/files/Komunal1jpg.jpg)
![](/data/files/Komunal4.jpg)
![](/data/files/Komunal5.jpg)
![](/data/files/Komunal6.jpg)
![](/data/files/Komunal7.jpg)
![](/data/files/Komunal8.jpg)