тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,

переглядів: 22
візитів сьогодні: 5517
візитів всього: 464616
Прогноз погоди
Спортсмени міста – чемпіони п’ятих обласних спортивних ігор молоді з легкоатлетичного кросу
12 листопада 2010 року 16:53
12 листопада в Гідропарку Житомир приймав учасників змагань з легкоатлетичного кросу за програмою головного комплексного спортивного заходу 2010 року - V обласних літніх спортивних ігор молоді.

Учасники з усіх міст і районів області розігрували 4 комплекти нагород – по 2 серед юнаків та дівчат. Згідно з заявкою від м. Житомира, підготовленою управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради, збірну команду міста представляли 20 вихованців житомирських спортивних шкіл.

У підсумку змагань три з можливих чотирьох золотих медалей здобули спортсмени міста, вихованці школи олімпійського резерву з легкої атлетики, виборовши перше загальнокомандне місце.