Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 31
візитів сьогодні: 5570
візитів всього: 513675
Прогноз погоди
Житомир – місток діалогу між українцями та поляками
29 вересня 2010 року 12:12

28 вересня 2010 року у місті Житомирі відкрито почесне консульство Республіки Польща. В урочистостях відкриття центру дружби та співпраці між Україною та Польщею взяли участь представники житомирської влади, а також польські дипломатичні особи, члени парламенту та сенату Республіки Польща.

 

Житомирський міський голова Віра Шелудченко подякувала польській громаді Житомира за активну участь у громадському та політичному житті, залучення до процесу прийняття рішень на місцевому рівні.

 

«Сьогодні поляки підтримують українців у їх прагненні увійти до єдиної європейської сім’ї. Україні в теперішній ситуації слід брати приклад з польського досвіду. Треба зробити все, аби кордон між Україною та Польщею не перетворився на нову «залізну завісу». Так, Україна ще потребує реформ і мусить змінитися. І змінити її мають свідомі громадяни, це ми самі мусимо зробити свою державу демократичною й справді європейською на усіх рівнях. Поляки ж можуть українцям у цьому допомогти», - зазначила В.Шелудченко.


Надзвичайний та Повноважний посол Польщі в Україні Яцек Ключьковський подякував житомирській громаді за міжнаціональне порозуміння та висловив впевненість у подальшому діалогові між українцями та поляками, містком до якого, у тому числі, стало відкрите у Житомирі почесне консульство Республіки Польща.Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare