тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,

візитів всього: 475673
Прогноз погоди
Новини спорту
14 вересня 2010 року 18:42

11-12 вересня 2010 року, в плані урочистостей до Дня міста Житомира та Дня фізичної культури і спорту управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради було проведено спортивно-масові заходи:

ШАХИ

У приміщенні ДЮСШ № 1 управління освіти організовано особистий чемпіонат м.Житомира з шахів, в якому взяло участь 60 чоловік.

Серед дівчат: І місце – Шеканова Олександра, ІІ місце – Трофименко Діана, ІІІ місце – Шелешей Вероніка;

серед юнаків: І місце  – Самольотов Євген, ІІ місце – Корогода Владислав , ІІІ місце – Савицький Федір,

серед ветеранів: І місце – Рудь Іван, ІІ місце  – Власюк Ілля, ІІІ місце – Карчевський Микола.

Чемпіоном міста став Випханюк Ігор (МС), друге місце посів Олішевський Андрій (КМС), третє місце – Ревуцький Володимир (ММС).

БІЛЬЯРДНИЙ СПОРТ

У Житомирському спортивному більярдному клубі ”Професіонал”     проведено чемпіонат міста з більярдного спорту ”Динамічна піраміда”, в якому взяло участь 22 чоловіки.

Переможцем змагань став Самборський Сергій, друге місце завоював Малюга Михайло, а третє місце - Вацківський Володимир та Барановський Олександр.

НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС

У спорткомплексі Житомирського державного технологічного університету було проведено особистий чемпіонат м.Житомира з настільного тенісу 2010 року (IV тур) за віковими категоріями.

Серед юнаків І місце посів Замковий Анатолій,

серед жінок І місце посіла Годлевська Олена,

серед чоловіків у віковій категорії (18-39 років)  І місце посів Мейтієв Руслан,

серед чоловіків у віковій категорії (40 років і старші) – І місце посів Осіпчук Валентин.

Дуже цікавою виявилася боротьба учасників у супер-фіналі, переможцем якого став Мейтієв Руслан (студент ЖДТУ), друге місце виборов у захоплюючому поєдинку Сушко Денис, а третє місце завоював Ващук Олексій (студент ЖДТУ).

Всього у змаганнях взяло участь 44 чоловіки.