Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 238
візитів сьогодні: 36
візитів всього: 99979
Прогноз погоди
06.11.2017 - Про надання дозволу на порушення благоустрою  по вул. Хлібна, 23б
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
 
від _____________ №_________
                            м. Житомир
 
Про надання дозволу
на порушення благоустрою 
по вул. Хлібна, 23б
 
 
         Розглянувши звернення Гуєцької А.П. щодо надання дозволу на порушення благоустрою, відповідно до ст. 29 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
         1. Дозволити громадянці Гуєцькій А.П. порушити асфальтобетонне покриття проїжджої частини вулиці Хлібної в районі житлового будинку         № 23б для можливості підключення до мереж водопостачання та водовідведення при умові оформлення відповідних дозвільних документів в комунальному підприємстві «Інспекція з благоустрою м. Житомира» Житомирської міської ради.
         2. Зобов’язати громадянку Гуєцьку А.П. укласти угоду та здійснити 100 відсоткову попередню оплату з балансоутримувачем вулиць та доріг міста Житомира комунальним підприємством «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради на відновлення дорожнього одягу та асфальтобетонного покриття по вулиці Хлібній шляхом влаштування технологічної карти відремонтованого асфальтобетонного покриття в місці проведення розкопки.
         3. Комунальному підприємству «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради забезпечити відновлення дорожнього одягу та асфальтобетонного покриття по вулиці Хлібній відповідно державних будівельних норм.
         4. Комунальному підприємству «Інспекція з благоустрою м. Житомира» Житомирської міської ради забезпечити контроль за дотриманням державних будівельних норм при відновлені дорожнього одягу та асфальтобетонного покриття по вулиці Хлібній в місці проведення розкопки.
         5. Управлінню комунального господарства міської ради посилити контроль за якістю виконання відновлювальних робіт та контролю якості прийомки завершених робіт.
         6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського  голови з питань діяльності  виконавчих органів ради згідно з  розподілом обов’язків.
 
 
 
Міський голова                                                                        С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове