Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів:
візитів сьогодні: 5060
візитів всього: 82470
Прогноз погоди
Увага! Не купуйте м'ясо невідомого походження та на стихійних ринках
20 грудня 2016 року 16:00

Місто Житомир територіально розташоване поруч із 20-кілометровою карантинною зоною, де встановлено факти виникнення африканської чуми свиней. У зв’язку з цим житомирянам необхідно бути уважними купуючи продукти харчування тваринного походження.

Не купуйте м'ясо невідомого походження та в місцях стихійної торгівлі!

Африканська чума свиней (АЧС, Pestis Africana suum) – це невиліковна хвороба, що призводить до загибелі свиней усіх порід і статево-вікових груп. Вірус африканської чуми свиней не передається людині і є безпечним для її здоров’я.

АЧС входить до переліку особливо небезпечних (карантинних) хвороб тварин та списку інфекційних та інвазійних хвороб тварин, що затверджений Міжнародним епізоотичним бюро на 2015 рік.

Наразі, АЧС – чи не найнебезпечніша з усіх хвороб свиней, оскільки її занесення супроводжується високою смертністю серед ураженого поголів’я і значними економічними збитками, зумовленими відсутністю вакцини й необхідністю знищувати усе, навіть потенційно, інфіковане стадо (або поголів’я в населених пунктах в зоні захисту).Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.