Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 180
візитів сьогодні: 5059
візитів всього: 82465
Прогноз погоди
Житомиряни повернули першість у Всеукраїнському турнірі з плавання, присвяченому пам’яті Ніни Сосніної
20 грудня 2016 року 14:48

16-18 грудня відбувся традиційний Всеукраїнський турнір з плавання, присвячений пам’яті Ніни Сосніної. Участь у турнірі взяли сім команд з різних регіонів України, а загальна кількість учасників становила майже двісті чоловік.

Ініціатором проведення турніру, який відбувається у місті вже понад 40 років, традиційно став відокремлений підрозділ Федерації плавання України у Житомирської області. Співорганізаторами турніру виступили управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради, обласне відділення Національного олімпійського комітету та Житомирська дитячо-юнацька спортивна школа «Авангард», на базі якої й був проведений турнір.

«Родзинкою турніру у Житомирі є спільна участь юних спортсменів, учнів ДЮСШ, і вже досвідчених спортсменів – спортсменів категорії MASTERS. У цьому році турнір був не дводенним, а триденним, що дало можливість більш ефективно провести змагання, створити максимально зручні умови як для молодих спортсменів, так і для спортсменів старшого віку», – розповів голова відокремленого підрозділу Федерації плавання України у Житомирської області Микола Крук.

Вже традиційно у турнірі взяли участь команди з Вінниці, Рівного та Києва. У цьому році до участі у турнірі приєдналися команди з Полтави, Броварів та Львова.

Перемогу цього року здобула житомирська команда. Друге місце посіла команда з міста Київ, третє – з міста Вінниця.

Серед дівчат найкращі результати продемонстрували житомирянки Оляна Рафаловська, Софія Ільченко. Житомирянин Олексій Дацун оновив три рекорди Житомирської області у плаванні на спині. Також, у плаванні на спині, Максим Журбей оновив найвище досягнення Житомирської області серед дітей до 13 років.

Поміж учасників з інших міст України найкращі результати продемонстрували Катерина Малиновська (Рівне) та плавці з міста Київ: Маргарита Бокань, Ксенія Васюкова та Влад Мерайс.

 

Фото Леоніда ШевчукаВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.