Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 502
візитів сьогодні: 37
візитів всього: 97448
Прогноз погоди
31.10.2017 - Про Порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури м. Житомира

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

від _____________ №_________

                            м. Житомир

 

Про Порядок залучення, розрахунку

розміру і використання коштів

пайової участі у розвитку

інфраструктури м. Житомира

 

З метою удосконалення організації залучення замовників будівництва (реконструкції) до пайової участі у розвитку інфраструктури м. Житомира, відповідно до ст. 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та ч. 7 ст. 27, ст. 31, ч. 1 ст. 52, ч. 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Визнати такими, що втратили чинність, рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 19.12.2012 № 559, від 31.10.2014 № 494 та від 02.06.2016 № 482.

2. Затвердити Порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури м. Житомира у новій редакції згідно з додатком 1.

3. Затвердити Примірний договір пайової участі замовників будівництва (реконструкції) у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Житомира у новій редакції згідно з додатком 2.

4. Затвердити Положення про узгоджувальну комісію при виконавчому комітеті Житомирської міської ради з розгляду питань, пов’язаних зі зміною умов договору пайової участі замовників будівництва (реконструкції) у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Житомира у новій редакції згідно з додатком 3.

5. Утворити та затвердити склад узгоджувальної комісії при виконавчому комітеті Житомирської міської ради з розгляду питань, пов’язаних зі зміною умов договору пайової участі замовників будівництва (реконструкції) у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Житомира у новій редакції згідно з додатком 4.

6. Зараховувати кошти пайової участі, отримані від замовників будівництва (реконструкції), до бюджету розвитку міського бюджету м. Житомира.

7. Встановити, що функції з підготовки проектів договорів пайової участі замовників будівництва (реконструкції) у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Житомира, розрахунку суми пайової участі та реєстрації договорів покладаються на управління капітального будівництва Житомирської міської ради, а підписання договорів – на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

8. Управлінню капітального будівництва Житомирської міської ради щомісячно до 05 числа місяця, наступного за звітним періодом, подавати департаменту бюджету та фінансів Житомирської міської ради та управлінню державного архітектурно-будівельного контролю Житомирської міської ради зведену інформацію щодо укладених договорів пайової участі замовників будівництва (реконструкції) у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Житомира.

9. Департаменту бюджету та фінансів Житомирської міської ради щомісячно до 10 числа місяця, наступного за звітним періодом, надавати управлінню капітального будівництва Житомирської міської ради інформацію про надходження коштів пайової участі у розвитку інфраструктури м. Житомира в розрізі платників згідно реквізитів із зазначенням відповідних договорів.

10.   Управлінню державного архітектурно - будівельного контролю Житомирської міської ради при реєстрації дозвільних документів на початок виконання будівельних робіт інформувати замовників будівництва (реконструкції) про необхідність укладання договору пайової участі у розвитку інфраструктури міста.

У разі виявлення замовників будівництва (реконструкції), які не уклали договір пайової участі та не належать до переліку таких, що відповідно до цього рішення не залучаються до пайової участі, та/або у разі виявлення факту несплати замовником пайового внеску до прийняття об'єкта будівництва (реконструкції) в експлуатацію надавати управлінню капітального будівництва Житомирської міської ради копії декларацій/сертифікатів про готовність об'єктів до експлуатації з врахуванням вимог Закону України «Про захист персональних даних» для подальшого вирішення питання сплати пайової участі цими замовниками.

11. Департаменту містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради при розробці містобудівних умов та обмежень, договорів оренди земельних ділянок передбачати зобов'язання відповідного суб'єкта щодо укладання з виконавчим комітетом Житомирської міської ради договору пайової участі та сплати пайового внеску при будівництві (реконструкції) будь-яких об'єктів (будівель, споруд, їх комплексів або частин), які знаходяться на цій ділянці, у повному обсязі до прийняття об'єкта в експлуатацію.

12. Укладені до набуття чинності цього рішення договори пайової участі діють до повного виконання сторонами взятих на себе зобов’язань, якщо їх зміст не суперечить чинному законодавству України.

13. Якщо договором про пайову участь, що укладений до набрання чинності Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», передбачена сплата пайової участі замовником будівництва (повністю або частково) в обсягах інших, ніж визначено цим законом, такий договір підлягає приведенню у відповідність із цим законом.

14. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.

 

 

 

Міський голова                                                                    С.І.СухомлинВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове