Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 1442
візитів сьогодні: 53
візитів всього: 115881
Прогноз погоди
05.10.2017 - Про затвердження Комплексної схеми розміщення та архітектурних типів  тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Житомира
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від _____________ №_________
                            м.Житомир
 
Про затвердження Комплексної схеми розміщення
та архітектурних типів  тимчасових споруд для провадження
підприємницької діяльності на території міста Житомира
 
З метою впорядкування розміщення, облаштування, утримання та визначення місць розміщення тимчасових споруд для провадження  підприємницької діяльності на території міста Житомира, відповідно до вимог законів України “Про регулювання містобудівної діяльності”, “Про основи містобудування”, “Про благоустрій населених пунктів”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, постанови Кабінету Міністрів України від 30.03.1994 № 198 “Про затвердження Єдиних правил ремонту і утримання автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, правил користування ними та охорони”, наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України  від 21.10.2011 № 244 “Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності” та відповідно до рішень міської ради від 30.08.2012 № 428 “Про  розроблення комплексної схеми розміщення та архітектурних типів тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Житомира та внесення змін до Програми”,  від 30.11.2016 № 454 “Про затвердження Генерального плану міста Житомира”, виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:    
1.  Затвердити Комплексну схему розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Житомира, а саме:
1.1   текстові матеріали (додаток 1);
1.2   графічні матеріали (додаток 2) та замість визначених охоронних зон пам'яток архітектури та культових споруд керуватись межами зон охорони пам'яток та історичного ареалу, визначеними Історико-архітектурним опорним планом м. Житомира.
2.   Затвердити архітектурні типи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у місті Житомирі (додаток 3).                                            
3. Затвердити Порядок врахування думки громадськості при встановленні тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на внутрішньоквартальних територіях багатоквартирної житлової забудови (додаток 4).
4.  Контроль за виконанням цього рішення  покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов'язків.
 
                                                     
Міський голова                                                                              С.І.Сухомлин    


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове