Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 428
візитів сьогодні: 1
візитів всього: 115739
Прогноз погоди
22.09.2017 - Про внесення  доповнень до рішення виконавчого комітету міської ради від 01.02.2017 № 86 «Про Регламент виконавчого комітету Житомирської міської ради»
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від _____________ №_________
                            м. Житомир
 
Про внесення  доповнень до рішення виконавчого комітету міської ради від 01.02.2017 № 86 «Про Регламент виконавчого комітету Житомирської міської ради»
 

 

 

         Відповідно до рекомендацій постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та інфраструктури міста від 10.07.2017  № 327/22к-5, з метою спрощення і оптимізації процесу опрацювання документів та використання системи електронного документообігу, відповідно до  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Житомирської міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
         1. Внести доповнення до Регламенту виконавчого комітету Житомирської міської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від  01.02.2017 № 86, а саме:
     1) підпункт 5.1 викласти в новій редакції:
«Виконавчий комітет у межах своїх повноважень приймає рішення. Процес підготовки рішення виконкому включає:
         - ініціювання в підготовці проекту рішення;
         - розробку проекту рішення.
         Ініціативу у виконавчому комітеті мають міський голова, перший заступник міського голови, заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючий справами виконкому, члени виконкому.
         Голови постійних комісій, депутати Житомирської міської ради мають право ініціювати розгляд питань, що стосуються інтересів територіальної громади міста, після їх розгляду в депутатських комісіях та надання відповідних рекомендацій. В такому разі, ініціатор подає на ім’я міського голови повідомлення про розгляд окремих питань на засіданнях профільної, або інших постійних комісіях Житомирської міської ради. Рекомендації постійних
постійних комісій міської ради мають бути подані не пізніше як за один робочий день до початку засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради.
         Депутати усіх рівнів, представники територіальної громади, громадських об’єднань можуть брати участь у розроблені проектів рішень виконавчого комітету міської ради, що стосуються інтересів територіальної громади міста, з актуальних питань соціально-економічного та суспільно-політичного життя міста, у порядку визначеному законодавством.»;
         2) доповнити пункт 6.6 підпунктом 6.6.3 та викласти його в такій редакції: «рекомендації постійних комісій Житомирської міської ради (якщо вони є)».
         У зв’язку з цим підпункти 6.6.3 – 6.6.7 відповідно вважати підпунктами 6.6.4 – 6.6.8;
         3) підпункт 6.3 викласти в новій редакції:
     «Погоджений міським головою порядок денний засідання виконкому разом з копіями проектів та довідками до них (крім питань, які мають інформацію з обмеженим доступом) надається виключно в електронному вигляді шляхом направлення на електронні адреси або за допомогою системи електронного документообігу членам виконкому, юридичному департаменту міської ради, управлінню по зв?язках з громадськістю міської ради, департаменту бюджету та фінансів міської ради, відділу організаційного забезпечення депутатської діяльності міської ради та до Житомирського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України не пізніше, як за два дні до його засідання.        
         2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради, першого заступника міського голови, заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до розподілу обов’язків та керуючого справами виконавчого комітету міської ради.
 
 
Міський голова                                                                          С. І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове