Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 413
візитів сьогодні: 19
візитів всього: 115900
Прогноз погоди
19.09.2017 - Про  організацію тимчасових місць для торгівлі з автомобілів в м. Житомирі
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

 

від _______________  № _________

                   м. Житомир

 

Про  організацію тимчасових

місць для торгівлі з автомобілів

в м. Житомирі

 

З метою забезпечення мешканців міста сільськогосподарською продукцією власного виробництва,  відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Доручити комунальному підприємству “Інспекція з благоустрою  м. Житомира” міської ради організацію тимчасових торговельних місць для торгівлі сільськогосподарською продукцією власного виробництва з автомобілів з 8-00 год. до 19-00 год. у визначені дні за адресами, а саме:

вул. Вітрука,13 - середа, п'ятниця;

вул. Чуднівська, 105 - вівторок, субота;

проспект Миру, 10  -  четвер, неділя

при наявності у суб'єктів господарювання відповідних дозвільних/погоджувальних документів на право здійснення торгівлі даним видом продукції з даного транспортного засобу згідно з схемами, що додаються (додатки відповідно 1, 2, 3) та зобов'язати укласти з суб'єктами господарювання, що здійснюють торговельну діяльність з автомобілів, угоди на прибирання територій та влаштування біотуалетів і встановити контроль за їх належним утриманням, а також використанням тимчасових місць за цільовим призначенням.

2. Департаменту економічного розвитку міської ради встановити контроль за дотриманням вимог чинного законодавства України щодо провадження торговельної діяльності.

3 Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника  міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом  обов'язків.

 

 

   Міський голова                                                                                     С.І.СухомлинВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове