Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 337
візитів сьогодні: 5
візитів всього: 115723
Прогноз погоди
13.09.2017 - Про зміни договорів найму жилих приміщень
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
    від _________№ _____
              м. Житомир
 
Про зміни договорів найму
жилих приміщень
 
 
Розглянувши заяви громадян міста про зміни договорів найму жилих приміщень, відповідно до ст. ст. 103, 104, 105, 107 Житлового кодексу Української РСР та ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Внести зміни в договори найму жилих приміщень та відкрити особові рахунки:
 
1.1. … на квартиру № … будинку … по вул. …, що складається з двох кімнат жилою площею … кв.м. і кухні, сім’я … чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на …. закрити.
1.2. … на квартиру № … будинку … по  просп. …, що складається з двох кімнат жилою площею … кв.м. і кухні, сім’я … чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на …. закрити.
1.3. … на квартиру № … будинку … по  вул. …, що складається з двох кімнат жилою площею … кв.м. і кухні, сім’я … чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на …. закрити.
1.4. … на квартиру № … будинку … по  вул. …, що складається з двох кімнат жилою … кв.м. і кухні, сім’я … чоловіки, у зв’язку з вибуттям наймача – …. Особовий рахунок на …. закрити.
2. Об’єднати особові рахунки квартир № …, … будинку … по                                      вул. … і відкрити …, сім’я …  чоловік,  особовий  рахунок  на  квартиру               № … будинку … по вул. …, що складається з трьох кімнат жилою площею … кв.м  за взаємною згодою.
Особові рахунки на …, сім’я … чоловіки, на одну кімнату жилою площею … кв.м, …, сім’я … чоловік, на дві кімнати  жилою площею … кв.м закрити.
3. Контроль  за  виконанням  даного рішення покласти на  заступника  міського  голови  з  питань діяльності  виконавчих  органів  ради згідно  з  розподілом  обов’язків.
 
Міський голова                                                                                 С. І. СухомлинВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове