Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 429
візитів сьогодні: 8
візитів всього: 115715
Прогноз погоди
11.09.2017 - Про  передачу  нерухомого майна
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
 
від ________________  №  _________
           м. Житомир
 
Про  передачу  нерухомого майна
 
 
Розглянувши клопотання комунального підприємства «Центр інвестицій» Житомирської міської ради про передачу на баланс підприємства штучного покриття взлітно-посадкової полоси та рульової доріжки, враховуючи рішення Житомирської міської ради від 29.08.2017 № 703   «Про  прийняття благодійної пожертви від ДП «Аеропорт Житомир» ТОВ «Акорд», відповідно до статті 29 Закону України «Про місцеве  самоврядування  в Україні»,  виконавчий  комітет міської  ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Передати на баланс комунального підприємства «Центр інвестицій» Житомирської міської ради штучне покриття взлітно-посадкової полоси та рульову доріжку, що знаходиться за адресою м.Житомир, вул.Авіаторів,9. 
 2. Директору комунального підприємства «Центр інвестицій» Житомирської міської ради Горбу В.М. приймання нерухомого майна,  вказаного в пункті 1 цього рішення,  провести  згідно  чинного  законодавства України.
 3.  Контроль  за  виконанням  цього  рішення  покласти  на  заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом  обов’язків.
 
 
 
Міський голова                                                                                  С.І.Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове