Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 276
візитів сьогодні: 111
візитів всього: 97660
Прогноз погоди
10.08.2017 - Про надання дозволу на порушення благоустрою  по пров. Перехідному, 3
УКРАІНА
ЖИТОМИРСЬКА  МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
від                             №_______              
             м .Житомир
 
Про надання дозволу
на порушення благоустрою 
по пров. Перехідному, 3
 
         Розглянувши звернення Білошицької А.О. та лист ПАТ «Житомиргаз» щодо стандартного приєднання житлового будинку № 3 по провулку Перехідному до мереж газопостачання, відповідно до ст. 29 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
      1. Дозволити громадянці Білошицькій А.О. порушити асфальтобетонне покриття проїжджої частини провулку Перехідного в районі житлового будинку № 3 для можливості підключення до мереж газопостачання при умові оформлення відповідних дозвільних документів в комунальному підприємстві «Інспекція з благоустрою м. Житомира» Житомирської міської ради.
       2. Зобов’язати громадянку Білошицьку А.О. укласти угоду та здійснити 100 відсоткову попередню оплату з балансоутримувачем вулиць та доріг міста Житомира комунальним підприємством «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради на відновлення дорожнього одягу та асфальтобетонного покриття по провулку Перехідному в місці проведення розкопки у місячний термін.
       3. Комунальному підприємству «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради забезпечити відновлення дорожнього одягу та асфальтобетонного покриття по провулку Перехідному в місці проведення розкопки відповідно державних будівельних норм.
       4. Комунальному підприємству «Інспекція з благоустрою м. Житомира» забезпечити контроль за дотриманням державних будівельних норм при відновленні дорожнього одягу та асфальтобетонного покриття по провулку Перехідному в місці проведення розкопки.
         5. Управлінню комунального господарства міської ради посилити контроль за якістю виконання відновлювальних робіт та контролю якості прийомки завершених робіт.
         6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського  голови з питань діяльності  виконавчих органів ради згідно з  розподілом обов’язків.
 
Міський голова                                                                        С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове