Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 367
візитів сьогодні: 22
візитів всього: 115737
Прогноз погоди
10.08.2017 - Про надання дозволу на порушення благоустрою  по вул. Червоного Хреста
УКРАІНА
ЖИТОМИРСЬКА  МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
від                             №_______              
             м .Житомир
 
Про надання дозволу
на порушення благоустрою 
по вул. Червоного Хреста
 
         Розглянувши лист ПАТ “Житомиргаз” щодо будівництва системи газопостачання житлового будинку за адресою: м. Житомир,                            вул. Синельниківська, 14, відповідно до ст. 29 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
         1. Дозволити ПАТ “Житомиргаз” порушити асфальтобетонне покриття проїжджої частини вулиці Червоного Хреста для можливості підключення до мереж газопостачання житлового будинку № 14 по  вулиці Синельниківській при умові оформлення відповідних дозвільних документів в комунальному підприємстві “Інспекція з благоустрою м. Житомира” Житомирської міської ради.
         2. Зобов’язати ПАТ “Житомиргаз” укласти угоду та здійснити 100 відсоткову попередню оплату з балансоутримувачем вулиць та доріг міста Житомира комунальним підприємством “Управління автомобільних шляхів” Житомирської міської ради на відновлення дорожнього одягу та асфальтобетонного покриття по вулиці Червоного Хреста  в місці проведення розкопки у місячний термін.
         3. Комунальному підприємству “Управління автомобільних шляхів” Житомирської міської ради забезпечити відновлення дорожнього одягу та асфальтобетонного покриття по  вулиці Червоного Хреста в місці проведення розкопки відповідно державних будівельних норм.
         4. Комунальному підприємству “Інспекція з благоустрою м. Житомира” забезпечити контроль за дотриманням державних будівельних норм при відновленні дорожнього одягу та асфальтобетонного покриття по вулиці Червоного Хреста в місці проведення розкопки.
         3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського  голови з питань діяльності  виконавчих органів ради згідно з  розподілом обов’язків.
 
Міський голова                                                                        С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове