Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 504
візитів сьогодні: 5
візитів всього: 115564
Прогноз погоди
04.08.2017 - Про розгляд звернення приватного акціонерного товариства «Енергопостачальна Компанія «Житомиробленерго»
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
П Р О Е К Т  Р І Ш Е Н Н Я
 
 
 
від _________№  _____
м. Житомир
 
 
Про розгляд звернення приватного
акціонерного товариства «Енергопостачальна
Компанія «Житомиробленерго»
 
 
 
Розглянувши клопотання юридичної особи, технічну документацію із землеустрою, відповідно до Земельного кодексу України, Податкового кодексу України, Законів України: “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про землеустрій”,  “Про оренду землі”, «Про Державний земельний кадастр», Постанови Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 №1051 «Про затвердження  порядку ведення Державного земельного кадастру», рішення  Житомирської міської ради від 08.04.2009 № 956 “Про затвердження Положення про порядок встановлення розмірів та справляння орендної плати за земельні ділянки в м. Житомирі, які перебувають у державній або комунальній власності”, рішення міської ради від 10.06.2015 №931 «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Житомира та введення в дію нових розмірів плати за земельні ділянки у м. Житомирі», міська рада
 
ВИРІШИЛА:                                                                                                                                
 
1.  Затвердити технічні документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надати в оренду юридичній особі земельні ділянки відповідно додатка.
         
2. Заходи, передбачені затвердженою в установленому порядку документацією із землеустрою, є обов’язковими для виконання органами державної влади та органами місцевого самоврядування, землекористувачами, у тому числі орендарями.
 
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до покладених повноважень.
 
                                                                                     
Міський  голова                                                                                С.І.Сухомлин
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове