Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 658
візитів сьогодні: 22
візитів всього: 100049
Прогноз погоди
25.07.2017 - Про демонтаж тимчасових споруд, обладнання, спеціальних конструкцій зовнішньої реклами в м. Житомирі 
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 
 РІШЕННЯ
 
від ____________ № ________
               м. Житомир
 
Про демонтаж тимчасових споруд,
обладнання, спеціальних
конструкцій зовнішньої реклами
в м. Житомирі  
 
З метою дотримання вимог законодавства та усунення порушень у сфері благоустрою і утримання об'єктів благоустрою м. Житомира в належному естетичному та санітарному стані, у зв'язку з відсутністю відомостей про наявність дозвільної/погоджувальної документації на розміщення об'єктів відповідно до законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про благоустрій населених пунктів”, “Про рекламу”, Постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 № 2067 “Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами”, рішення Житомирської міської ради від 29.03.2012 № 325 “Про затвердження Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку і дотримання тиші у м. Житомирі”, рішень виконавчого комітету Житомирської міської ради від 11.03.2010 № 168 “Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами в м. Житомирі”, від 21.09.2016 № 887 “Про затвердження Порядку визначення обсягів пайової участі власників тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного та іншого призначення для провадження підприємницької діяльності в утриманні об'єктів благоустрою на території міста Житомира” (із змінами та доповненнями), керуючись Порядком демонтажу тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення та рекламних засобів, затвердженого рішенням виконавчого комітету Житомирської міської ради від 03.02.2016 № 63, виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ : 
1. Затвердити перелік тимчасових споруд, обладнання,  самовільно та без паспорта прив'язки розміщених на території міста Житомира, а також таких, власники яких не уклали договори про пайову участь в утриманні об'єктів благоустрою, що підлягають демонтажу згідно з додатком 1.
2. Затвердити перелік самовільно розміщених спеціальних конструкцій зовнішньої реклами в м. Житомирі, що підлягають демонтажу  згідно з  додатком 2.
3. Зобов'язати комунальне підприємство “Інспекція з благоустрою м.Житомира” Житомирської міської ради в місячний термін демонтувати тимчасові споруди, обладнання та спеціальні конструкції зовнішньої реклами згідно  з додатками.
4. Управлінню комунального господарства міської ради виступити головним розпорядником коштів із демонтажу тимчасових споруд, обладнання, спеціальних конструкцій зовнішньої реклами.
5.  Рекомендувати Житомирському відділу поліції Головного  управління Національної поліції в Житомирській області забезпечити громадський порядок під час демонтажу тимчасових споруд, обладнання, спеціальних конструкцій зовнішньої реклами.
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов'язків.
 
 
         Міський голова                                                              С.І.Сухомлин
 
04.08.2017 Внесено зміни у додаток 
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове